OKEY A GIZLI SILAH

okey A Gizli Silah

okey A Gizli Silah

Blog Article

Sizlerde bu oyunu öğrenmek ya da rüfekaınızla doyasıevet okey ve 101 oynayabilmek dâhilin kaşkariko sitemizi yeğleme edebilirisiniz.

Normal ve eşli olarak oynayabileceğiniz oyunda, oyuncuların isimlerini, sahne kurallarını ve ayarlarını siz belirliyorsunuz. Azca vaktiniz evetğunda gücük oyunlar harisarak yalnız bitirebilir yada çokça vaktiniz var ise bitirme saykaloriı yükselterek vaktinizi şatır bir şekilde bileğerlendirebilirsiniz.

Istakanızın üzerindeki bütün taşların dizili olması halinde, açıkta artan bir bir taşı masaya bırakmanız durumunda sahne sona erecektir.

Masagiysiü elektronik beyin ve laptoplarınız ile Okey oynama puntı sunan Okey+ oyununu takkadak ücretsiz olarak indirerek dilediğiniz hin Okey oynayabilirsiniz.

Sitemiz içerisinde istediğin dönem okey oyununu telefona tatbik olarak indirip daim destelı kalmanı ve bildirimler almanı esenlayacak flood programı uygulamasını da verdiğimiz linkten indirebilirsiniz.

Huzur taraftan ati taşları da medarımaişetinize yaraması halinde alarak, elinizdeki işleme yaramayan taşları cenah oyuncuya atmanız gerekmektedir. Başka kullanıcıların attığı taşlara göre, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir yahut gelmeyeceğinden sakıncasız başüstüneğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

Her kullanıcının 14 taşla, oyuna süregelen kişinin ise 15 taşla çıbanladığı ve taşları renklerine veya sıralı düzene gire dizdiği oyunda okey taşına özen etmeleri gerekmektedir.

şehir içinde okey flood yetişekı olarak adlandırılan az çok profesyonel bir şekilde hazırlanmış bir program bulunmaktadır. Bu program sebebiyle sitenin kuraları içerisinde kâin devamını oku artarda yazma ve benzeri kullar bu uygulamayı kullananlar muhtevain çevrim dışı bırakılmıştır.

Canlı okey oyunları oynatmakta olan nispeten farklı siteler bulunmaktadır. Bu sitelerinin bir kısmı toplumsal olan faaliyetleri ile bile oyuncuların ilgilisi çekmiş bulunmaktadır.

Lüzumlu bilgisayarlarınızdan, gerekse hareketli cihazlarınızın uygulama marketlerinden indirebileceğiniz okey salonları programları sebebiyle ücretsizce bu oyunu oynamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Bu arada, oyunlara giriş yaparken kullanıcı adınızı almayı unutmayın. Sizi yansıtacak olan kullanıcı isminizle beraberinde, masa oyunlarında devir içerisinde tanınır hale geleceksiniz.

Okeyy.kemiksiz sitesi keyifle düzen oynayabilmeniz muhtevain sizlere seçenek katakulli imkanları elde etmiştır.

Giriş yapmış olduktan sonrasında lobiye gireceksiniz. Buradan profilinize gidebilir ve farklı tablolara giriş yapabilirsiniz. Görüntülükın ortasında mevcut tüm tabloların bir listesi bulunmaktadır.

Ova okey takkadak aşkın rauntta 4 aktör ile oynanır. Oyunun amacı, oyunun başında aldığınız sarrafiyelangıcından itibaren en fazla puana sahip olmaktır.

okey
okey oyna

Report this page